Remonty i wykończenia wnętrz

W Łapot Wnętrza dbamy o to, aby przygotowywane przez nas projekty i wizualizacje zawsze znajdowały swoje idealne odzwierciedlenie w stanie faktycznym. Chcemy, aby nasi Klienci mogli cieszyć się wymarzonymi, perfekcyjnymi wnętrzami nie tylko w założeniach, ale i w realnym życiu.

Nasza Oferta

Przeprowadzamy remonty domów, mieszkań, łazienek oraz kuchni. W naszej ofercie znajdują się usługi glazurnicze, instalacyjne, oraz malarskie. Kompleksowe wsparcie, jakie zapewniamy naszym Klientom, sprawia, że wszystko zawsze zostaje wykonane zgodnie z przyjętymi i ustalonymi założeniami oraz ich preferencjami.

Kierowani potrzebą zagwarantowania najwyższej jakości świadczonych usług rozwinęliśmy naszą działalność także o wykończenia wnętrz „pod kluicz”.

Usługi Malarskie

Sposób pokrycia ścian w dużym stopniu determinuje charakter każdego wnętrza. Wpływa na jego odbiór i estetykę. Malowanie jest dlatego jedną z tych czynności, która wymaga ogromnej precyzji i staranności.

Usługi Instalacyjne

Świadczone usługi obejmują m.in. montaż i wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej, sanitarnej, armatury łazienkowej, czy przebudowę lub wymianę instalacji elektrycznej, telefonicznej i telewizyjnej.

Usługi Glazurnicze

Wykańczamy kuchnie i łazienki, a także wszelkie inne pomieszczenia, w których przewidziano ten rodzaj pokrycia. W ramach glazurnictwa wykonujemy również m.in. zabudowy, wnęki, czy obmurowania wanien. Jesteśmy w stanie przeprowadzić nie tylko prace standardowe, ale także przygotować złożone, nieszablonowe kompozycje.

Doprowadzanie stanu surowego do deweloperskiego

W ramach przygotowania domu lub mieszkania do stanu deweloperskiego wszystkie przeprowadzane w tym miejscu prace wymagają ogromnej precyzji, wprawy i rzetelności oraz zachowania należytej ostrożności.

Od Projektu Do Wykończenia

W Łapot Wnętrza zawsze trzymamy się założeń projektu architektonicznego. Przestrzegamy również obowiązujących w tym zakresie norm prawnych, co daje gwarancję stuprocentowego bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Nasza firma ma odpowiednie kompetencje, umiejętności i doświadczenie, aby realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Dysponujemy ponadto rozbudowanym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać wszystkie czekające na tym etapie prace.

Kompleksowe wsparcie

Profesjonalizm & Wyczucie

W Łapot Wnętrza dbamy o to, aby przygotowywane przez nas projekty i wizualizacje zawsze znajdowały swoje idealne odzwierciedlenie w stanie faktycznym. Chcemy, aby nasi Klienci mogli cieszyć się wymarzonymi, perfekcyjnymi wnętrzami nie tylko w założeniach, ale i w realnym życiu. Kierowani potrzebą zagwarantowania najwyższej jakości świadczonych usług rozwinęliśmy naszą działalność także o wykończenia wnętrz “pod kluicz”.

Przeprowadzamy remonty domów, mieszkań, przestrzeni biurowych, pomieszczeń technicznych oraz lokali usługowych. W naszej ofercie znajdują się komleksowe usługi wykończeniowe. Wsparcie, jakie zapewniamy naszym Klientom, sprawia, że wszystko zawsze zostaje wykonane zgodnie z przyjętymi i ustalonymi założeniami oraz ich preferencjami. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem sprzętowym, które znacząco skraca czas pracy, a także pozwala wykonywać ją na najwyższym poziomie. Przekłada się to również na niższe koszty dla naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami


    Email

    remonty@lapotwnetrza.pl

    Adres

    ul. Zdrojowa 23A
    05-600 Grójec