Remonty i wykończenia wnętrz

Przeprowadzamy remonty domów, mieszkań, łazienek oraz kuchni.

Kompleksowe wsparcie

W Łapot Wnętrza dbamy o to, aby przygotowywane przez nas projekty i wizualizacje zawsze znajdowały swoje idealne odzwierciedlenie w stanie faktycznym. Chcemy, aby nasi Klienci mogli cieszyć się wymarzonymi, perfekcyjnymi wnętrzami nie tylko w założeniach, ale i w realnym życiu. 

Kierowani potrzebą zagwarantowania najwyższej jakości świadczonych usług rozwinęliśmy naszą działalność także o remonty i wykończenia do stanu deweloperskiego oraz „pod klucz”.

Przeprowadzamy remonty domów, mieszkań, łazienek oraz kuchni. W naszej ofercie znajdują się usługi glazurnicze, instalacyjne, malarskie oraz dekarskie. Kompleksowe wsparcie, jakie zapewniamy naszym Klientom, sprawia, że wszystko zawsze zostaje wykonane zgodnie z przyjętymi i ustalonymi założeniami oraz ich preferencjami.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem sprzętowym, które znacząco skraca czas pracy, a także pozwala wykonywać ją na najwyższym poziomie. Przekłada się to również na niższe koszty dla naszych Klientów.

Usługi glazurnicze

Świadczone przez nas usługi glazurnicze obejmują układanie płytek ceramicznych na podłogach oraz ścianach. Wykańczamy kuchnie i łazienki, a także wszelkie inne pomieszczenia, w których przewidziano ten rodzaj pokrycia. W ramach glazurnictwa wykonujemy również m.in. zabudowy, wnęki, czy obmurowania wanien. Jesteśmy w stanie przeprowadzić nie tylko prace standardowe, ale także przygotować złożone, nieszablonowe kompozycje. Priorytetem pozostaje dla nas zachowanie najwyższej estetyki i jakości wykończeń. W pełni oddajemy również założenia projektu architektonicznego.

Usługi instalacyjne

Prawidłowe rozplanowanie i przygotowanie instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej to jeden z najważniejszych etapów podczas każdego remontu. Działamy w tym zakresie kompleksowo. Wykonujemy instalacje od podstaw, jak i modernizujemy oraz dostosowujemy już istniejące do nowych wymagań i założeń. Świadczone usługi obejmują m.in. montaż i wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej, sanitarnej, armatury łazienkowej, czy przebudowę lub wymianę instalacji elektrycznej, telefonicznej i telewizyjnej.

Usługi malarskie

Sposób pokrycia ścian w dużym stopniu determinuje charakter każdego wnętrza. Wpływa na jego odbiór i estetykę. Malowanie jest dlatego jedną z tych czynności, która wymaga ogromnej precyzji i staranności. W ramach wykonywanych przez nas usług malarskich mieści się także odpowiednie przygotowanie ścian pod pokrycie. Likwidujemy wszelkie nierówności i uszkodzenia, oczyszczamy powierzchnie, nakładamy tynki wewnętrzne i gładź, gruntujemy. Doradzamy również naszym Klientom przy wyborze najlepszych farb oraz technik, jakie powinny zostać zastosowane w konkretnym pomieszczeniu.

Usługi dekarskie

Sezonowo świadczymy ponadto usługi dekarskie dachów płaskich oraz spadzistych. Montujemy i konserwujemy pokrycia dachowe, dbając o zachowanie ich solidności i trwałości. Zajmujemy się także wymianą i naprawą dachów oraz ociepleniami. Na wykonywane przez nas usługi dekarskie składa się również m.in. montaż systemów odwadniających i okien dachowych. Współpracujemy z renomowanymi i doświadczonymi producentami pokryć. Zapewniamy dzięki temu najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsze rozwiązania.

Wspólnie omawiamy Twoje potrzeby i koncepcję.

Przygotowujemy projekt i wizualizacje dla Ciebie.

Jeśli tego potrzebujesz nadzorujemy realizację.

Napisz do nas