Meble na wymiar

– najwyższa funkcjonalność i estetyka

W szerokim pakiecie świadczonych przez nas usług znalazło się także wykonawstwo mebli na wymiar do kuchni, łazienki i pokojów. Poza projektowaniem wnętrz, przygotowaniem ich wizualizacji oraz przeprowadzeniem całego remontu, możemy zadbać więc również o jego kompletne wyposażenie wraz z montażem. Maksymalnie funkcjonalne, wygodne, o indywidualnym charakterze oraz najwyższych walorach estetycznych i jakościowych.

Meble na wymiar do kuchni i łazienki

Meble na wymiar stwarzają nieograniczone możliwości, dlatego są bezkonkurencyjne w aranżacji wszystkich przestrzeni. W szczególności tych, które uchodzą za najbardziej problematyczne, czyli wąskich, małych, ze skosami lub licznymi wnękami.

Nasze meble to idealny wybór dla osób, które szukają spersonalizowanych rozwiązań. Chcą maksymalnie funkcjonalnie, sprytnie i przemyślanie zagospodarować swoje wnętrza, a przy tym mają swoje własne poczucie estetyki. Meble tworzone pod indywidualne zamówienie pozwalają wydobyć potencjał każdego pokoju, bez względu na jego metraż, układ i specyfikę. Zamienić z pozoru problematyczną przestrzeń w miejsce wygodne i komfortowe. Do wykonania domowego wyposażenia wykorzystujemy najwyższej jakości płyty meblowe renomowanych marek Forner i Egger. Wyróżnia je wysoka trwałość, odporność na uszkodzenia i działanie wilgoci. Każda z tych płyt może zostać wykończona w jednym z wielu różnych kolorów i struktur, występujących w macie lub połysku. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować tworzone meble do charakteru, stylu wnętrza, a także gustów osób, które będą z niego korzystać.

Kuchnia – Lekka Szarość

Jeżeli mielibyśmy wskazać, gdzie warto zastosować meble na wymiar, bez wątpienia byłyby to w pierwszej kolejności dwa wnętrza: kuchnia i łazienka. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie one przysparzają z reguły najwięcej problemów aranżacyjnych. A to akurat w nich w sposób szczególny zależy nam na maksymalnej wygodzie i funkcjonalności. Zabudowa na wymiar jest w takim przypadku ogromnym ułatwieniem. Pozwala stworzyć praktyczną, komfortową w użytkowaniu kuchnię, w której znajdzie się miejsce na każdy garnek, patelnię, talerz, czy słoik. Meble na wymiar zwiększają również funkcjonalność niewielkich łazienek, do których nie pasują żadne ze standardowych szafek. Klienci mają w tym przypadku całkowitą dowolność. Mogą decydować o ich wielkości, wysokości, głębokości, czy rozmieszczeniu wewnętrznych półek.

Idealnie Wymierzone

Nowoczesny Design

Najlepsze Materiały

Meble na wymiar do pokojów

Meble na wymiar doskonale sprawdzają się także w pozostałych pokojach. Sypialniach, salonach, biurach, holach, przedpokojach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Jeżeli we wnętrzach tych występują skosy lub wnęki bądź są to przestrzenie wąskie, nieduże, zabudowa na wymiar to najlepsze z dostępnych rozwiązań.

Pojemne szafy i komody

Projektowane na zamówienie ułatwią zachowanie we wnętrzach porządku, bez zabierania cennego miejsca. Mogą dyskretnie wtopić się w całą aranżację lub stać się jej głównym elementem, ozdobą. Możliwości jest w tym przypadku mnóstwo. Profesjonalna pomoc i wsparcie naszych specjalistów gwarantują w każdym przypadku wspaniałe efekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

Firma projektowała nam salon z aneksem kuchennym i wyspą na środku. Od samego początku wykazali się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Cały czas byłam na bieżąco informowana o postępie prac, w każdym momencie mogłam zażyczyć sobie zmian w projekcie, ale tak naprawdę nie było to potrzebne bo projekt wykonany i przedstawiony dokładnie tak jak sobie to zaplanowałam. Wszystko wyszło rewelacyjnie 🙂 I teraz mogę cieszyć się pięknym i nowoczesnym wnętrzem

Justyna Bryła

⭐⭐⭐⭐⭐, 2 miesiące temu

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe